O Era klubu

Era klub je portál pro mladé do 18 let, plný zábavných soutěží, her a poznávacích kvízů. Za aktivní účast je možno získat virtuální peníze, které mohou klienti Poštovní spořitelny využít k nákupu reálných odměn podle vlastního výběru. Era klub je ale otevřen i pro všechny ostatní, kteří si na portále můžou hrát, soutěžit a zdokonalovat své dovednosti.

Era klub a jeho výhody

Co je Era klub

• Zábavný a naučný klub pro všechny do 18 let.
  • Tvůj online svět hravé zábavy, soutěží a poznávání.
  • Možnost vydělávat si virtuální peníze zábavou v Era klubu.
  • Místo k utrácení virtuálních peněz za reálné odměny podle vlastního výběru.

Zapoj se do soutěží, bav se, rozšiř své znalosti a vyhrávej odměny.

Zřizovatelem internetového portálu www.EraKlub.cz je Poštovní spořitelna.

Provozovatelem a zajišťovatelem klientské podpory je Ergotep.

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a.s.

Ještě nesoutěžíš?

Zapoj se do soutěží, bav se, poznávej nové věci, sbírej Era koruny do své virtuální peněženky a pak je utrácej za reálné odměny dle vlastního výběru.

Je to jen na tobě.

Přihlásit se Registrace

Časté dotazy

Co jsou Era koruny? Era koruny jsou virtuální peníze nebo body, které sbíráš na webu Era klubu v soutěžích, poznávacích kvízech a v dalších aktivitách.

Tyhle body pak utrácíš za odměny dle vlastního výběru.

Era pro mladé

K výměně Era korun za odměny v našem klubu používáš některý z Era bankovních produktů.

Každým pohybem na tvém účtu se ti navíc přisypou další Era koruny do virtuální peněženky.

• Era osobní účet

Jednoduchý účet naučí děti a mladé hospodařit s penězi. Do 26 let je účet založený i vedený zdarma, stejně tak internetové bankovnictví. Navíc je pro mladé připravena slevová karta ISIC Scholar nebo EYCA (dříve EURO <26).

• Era první konto

Speciální spořící účet s výhodným úrokem, kam se dají ukládat peníze pro vaše dítě s možností výběru kdykoli.

• Dětská vkladní knížka

Spoření do 18 let s výhodným úrokem pro ty, kteří ještě neobjevili kouzlo internetu a radši mají přístup ke svému spoření jen osobně.

Finanční centra Poštovní spořitelny po celé ČR

Pobočky po celé ČRMapa finančních center Poštovní spořitelny, které najdeš v každém velkém městě.

Ergotep

Provozovatel a podpora portálu eraklub.cz
info@ergotep.cz

Era

Zřizovatel Era klubu - Poštovní spořitelna
Volej zdarma 800 210 210

Použil jsi nepovolené znaky. Můžeš používat běžné znaky jako jsou písmena, číslice, mezery, čárky a tečky.