Ukončujeme Era klub

Víme, že vás touto zprávou nepotěšíme, ale k 31. 7. 2017 ukončíme portál Era klub. Možnost sbírat Era koruny skončí v průběhu května. Pokud máte svůj účet v Era klubu navázaný na nějaký produkt Poštovní spořitelny, pak máte čas utratit své Era koruny za odměny z katalogu do 31. 7. 2017, poté zaniknou. Jejich počet si můžete zkontrolovat ve svém účtu v záložce „peněženka“.

Máme pro vás ale zajímavé alternativy, které vám můžou portál nahradit.

Věrnostní program pro dospělé

Ve Světě odměn sbíráte body za to, co běžně děláte. Sami si v něm můžete vybrat, jaké dárky a výhody se vám zamlouvají nejvíc. Z nabídky si jistě vyberou i děti – máme v ní samozřejmě i hračky. Program je určen našim klientům starším 18 let, stačí u nás mít zřízený například Poštovní účet, který máte zcela zdarma, pokud si na něj posíláte 10 000 Kč měsíčně. Více informací na www.svetodmen.cz.

Stránka pro ty, kdo si rádi hrají

Pokud nechcete přijít o hry a soutěže, můžete zabrouzdat na www.dozoo.cz. Na stránce najdou hry děti malé i velké (od 3 do 12 let), soutěžit pak můžou všichni starší 18 let, aktuálně například o víkend pro 4 osoby v ZOO Dvůr Králové.

Tip

Jak se děti můžou naučit rozumně nakládat s penězi? S naší COOL Kartou zjistí nejen to, ale i jak spořit. A rodiče díky kartě mají přehled a můžou jim poslat přesně tolik, kolik potřebují. Více informací na www.coolkarta.cz.

Pokud by bylo cokoli nejasného, přečtěte si odpovědi na často kladené otázky. Zároveň jsme vám k dispozici na bezplatné lince 800 210 210.

Použil jsi nepovolené znaky. Můžeš používat běžné znaky jako jsou písmena, číslice, mezery, čárky a tečky.