Poznávám zábavou

Rozšiř si své znalosti a povědomí nejen ze světa peněz. Vše, co se naučíš, ti může pomoci zvítězit v soutěžích a vydělat další Era koruny na tvoje odměny.
 
 

Zajímavosti

Ponoř se do bezedné studnice zajímavostí a rozšiřuj si své vědomosti zábavným poznáváním.

Zajímavosti aneb víš, že?

Ponoř se do bezedne studnice zajímavostí a rozšiřuj si své vědomosti zábavným poznáváním. Najdi co potřebuješ, diskutuj s ostatními nebo navrhni vlastní téma.

 
 

Jak napsat životopis

Ukážeme ti, jak by měl životopis vypadat, aby zaujal a naopak jakých chyb se vyvarovat.

Životopis

Životopis je tvojí první vizitkou. Zaměstnavatel si podle něho udělá první představu a pak se rozhodne, zda tě pozve na pohovor či ti umožní u něj pracovat na brigádě.

Existuje proto několik základních pravidel, jak psát životopis.

 
 

Otestuj své IQ

Na mozek ti zaútočí 40 otázek, které prověří tvé rychlé logické myšlení. Změř si své IQ a porovnej výsledek s ostatními. Troufneš si?

Změř si své IQ

Poznáváš pána na obrázku? Ano, Albert Einstein byl jedním z nejvýznamnějších fyziků a hodnota jeho IQ se odhaduje na 160 – 180.

Vyzkoušej si IQ test a zjisti, jak jsi na tom ty a jestli v tobě nedřímá génius. Stačí zodpovědět 40 otázek a dozvíš se své IQ. Jdeš do toho?

einstein

 
 

Světem peněz tě provede zábavná hra

Dokážeš správně určit a spočítat mince a bankovky? Zkus to v interaktivní hře Bankovky. Také nezapomeň nahlédnout do slovníku pojmů, který ti prozradí spousty užitečných informací.

Jaké jsou tvé znalosti ze světa peněz?

Peníze se v dnešní době točí všude kolem nás a je tak dobré mít přehled o tom, jak tento svět funguje.

V zábavné hře se naučíš poznávat, třídit a počítat mince a bankovky, ve slovníku pojmů zase znát základní pojmy ze světa peněz.

 
 

Jak vydělávat, spořit a chytře utrácet

V Era klubu máš virtuální peněženku, která funguje podobně jako běžný a spořicí bankovní účet. Vyděláváš Era koruny, utrácíš je, ale zároveň si spoříš do svých 18 let. To je ta správná škola života.

Získej a nakupuj odměny

Vyděláváš a utrácíš bez skutečných peněz, ale za skutečné odměny. Bavíš se, soutěžíš, poznáváš a za to se ti sypou Era koruny do peněženky. Ty pak sám utrácíš za odměny jako elektronika, hračky nebo třeba sportovní vybavení. Kapesné si šetři a vydělávej radši zábavou.

Spoříš a přitom se bavíš

Do svých osmnáctin máš v peněžence schované své spoření, kam se ti jako bonus ukládá část Era korun ze všech výher a odměn. Vyzkoušíš si, jaké to je spořit si. Až ti bude 18, můžeš si založit v bance účet a naspořené Era koruny proměníš v co nejvíce bonusů a výhod.
 

Potřebuješ poradit nebo máš dobrý tip?

Máš připomínky nebo dotazy? Dostal jsi nápad, co a jak bys na webu Era klubu vylepšil? Jsme tu pro tebe, kdykoli potřebuješ.

Poznávej nové a vydělávej Era koruny

Každý týden rozdáváme tisíce Era korun za soutěžení a další aktivity v Era klubu. Za ně si tu koupíš třeba dotykový telefon, vstupenky a slevy nebo sportovní vybavení. Zaregistruj se, poznávej hrou a začni co nejdříve střádat na super odměny.

Přihlásit se Registrace
 

Použil jsi nepovolené znaky. Můžeš používat běžné znaky jako jsou písmena, číslice, mezery, čárky a tečky.